Canlı Destek
Canlı Destek

Hakkımızda

NAYMANLI COMPUTER® Markası günümüz teknolojisini yakından takip etmek ve bilişim çağının genç, yaratıcı ve enerji dolu ekibi ile internet dünyasına, yenilikler ve güzellikler getirmek amacıyla "NAYMANLI COMPUTER - Bilişim İnternet Teknolojileri ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti." kurumsal yapısı ile 2000 yılında kurulmuştur. Halen, internet’ in iş alanı olmaktan öte bir hobi veya moda olarak görüldüğü ülkemizde NAYMANLI COMPUTER olarak bizler; Bu uzmanlık dalında, web merkezli uygulamalar başta olmak üzere çağın gerektirdiği her yeni teknoloji' yi yakından izleyerek projelerimizle ve network hizmetlerimizle farklı olmak amacındayız.

Bu alanda bilgi ve birikimimiz ile en iyisini sunabilmek için çalışmalarımız daimi ve aralıksız olarak sürmektedir. NAYMANLI COMPUTER, Ekonomik ve Teknolojik en son gelişmeler ışığında, güveni ve müşteri memnuniyetini ön plânda tutan bir hizmet anlayışına sahiptir. Profesyonel altyapısı ve network ekibi ile yurtiçinde ve yurtdışında birçok kişi ve kuruluşun sunucu ve datacenter ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

NAYMANLI COMPUTER, Türk Telekom 10 GBit/Sn X 2 ve Turkcell Superonline 10 GBit/Sn X 2 yani toplamda 40 GBit/Sn kapasiteli Metro Ethernet (Fiber Optik) bağlantısı ile bünyesindeki mevcut sunucu hizmetlerini yürütmektedir. Leased Line (Kiralık Hat), Virtual Datacenter (Sanal Datacenter), Dedicated Server (Kiralık Sunucu) ve Co-Location (Sunucu Barındırma) hizmetlerimiz için izlediğimiz politika, hizmet kalitesinin korunması ve sürekliliğinin sağlanması için özel olarak planlanmıştır ve ücretlendirilmiştir.

NAYMANLI COMPUTER, Teknik olarak Yurtdışı F/O bağlantıları ile toplamda 7 X 10 GBit/Sn 'lik hat kapasitesine erişebilecek altyapıya sahiptir. 100 X 2 KWA' lık aktif kesintisiz ups ve jeneratör enerji altyapısı, yangın ve hırsızlığa karşı alınmış yüksek güvenlik önlemleri; HP, DELL, FUJITSU, IBM ile LENOVO Markası içinde bulunan güçlü sunucuları ve Microsoft SPLA üyeliği ile güvenli hizmetini perçinlemiş, 7 Gün 24 Saat fiziksel erişim imkanı, özel kilitli sunucu rafları ve odaları ile gerek duyulduğunda donanım değişiklikleri ve yazılım güncellemelerine imkan sağlayacak özel çalışma masaları, her türlü ekipman ve uzman teknik personeli ile hizmet vermektedir.

Ayrıca; Şirketimiz Microsoft, Autodesk, Parallels Panel, Plesk Kontrol Panel, cPanel Kontrol Panel, McAfee Anti-Virus, Kaspersky Anti-Virus, Thawte SSL Sertifikaları, Rapid SSL Sertifikaları, Globe SSL Sertifikaları, MailEnable, Merak Mail, AWBS ve WHMCS Hosting Otomasyon sistemlerinin yıllardır yetkili satıcılığını yapmaktadır.

Bilişim teknolojisini, altyapısını sürekli güncel tutarak kullanan NAYMANLI COMPUTER, müşterilerine “Hedefine ulaşan ve dünya standartlarında elektronik tanıtım ve network hizmetlerini kesintisiz hız sloganı ile pazarlama çözümlerini sunmak” ilkesini kalite anlayışı ile kabul etmiştir. İnternet hizmetleri ile Türkiye’ de lider bir kuruluş olmayı hedefleyen firmamız bir çok kişi ve kuruluşun web hosting sunumlarını buluşturduğu bir prestij kurumu haline gelmiştir.

NAYMANLI COMPUTER
NAYMANLI COMPUTER - Bilişim İnternet Teknolojileri ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti.